Nasi słuchacze mogą uczyć się języka obcego również w kraju, gdzie jest on używany jako język urzędowy. Sytuacje codzienne, naturalne potrzeby komunikacji, stały kontakt z kulturą danego kraju, ułatwiają naukę i motywują do jej kontynuacji w Polsce.

Posiadamy oferty na każdą kieszeń i dla osób w każdym wieku: począwszy od dzieci, a kończąc na wyjazdach dla seniorów (tzw. programy 50+).

Nasze usługi mają charakter kompleksowy i zawierają:
■ transport
■ zakwaterowanie
■ wyżywienie
■ naukę
■ program dodatkowy
■ ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
              / kosztów leczenia, utraty bagażu.


Można skorzystać z całego pakietu lub wybranych świadczeń.

Nasi klienci mają do wyboru kilka rodzajów zakwaterowania:
■ pobyt u rodziny
■ w akademiku szkolnym
■ w apartamentach/rezydencjach szkoły
■ w hostelu/hotelu.

Największym zaufaniem i powodzeniem wśród kursantów cieszą się pobyty u rodzin, które wybierane są najczęściej ze względu na możliwość poznania stylu życia, nawiązania nowych kontaktów i ćwiczenia umiejętności językowych zdobytych na lekcjach.

Czas trwania oferowanych przez nas kursów jest dowolny:
co najmniej tygodniowy (w przypadku kursów specjalistycznych) i dwutygodniowy ( w przypadku kursów języka ogólnego) i może trwać do 52 tygodni.

Nauka w domu nauczyciela - taką możliwość daje nauka, podczas której kursant praktycznie przez 24 godziny na dobę przebywa ze swoim nauczycielem. Jest to niezwykle efektywna i naturalna metoda przyswajania języka, zupełnie odmienna od tradycyjnych metod książkowych. Nauka u nauczyciela w domu jest odpowiednia dla wszystkich, bez względu na wiek. Jest to bardzo popularny sposób szkolenia biznesmenów, którzy ze względu na brak czasu, mogą go wykorzystać niezwykle efektywnie i dopasować do swoich potrzeb. Kursy obejmują 10,15,20,25 lub 30 lekcji tygodniowo, zakwaterowanie w domu nauczyciela w pokoju 1 osobowym i trzy posiłki dziennie.